Kako se danas osećate?

Ma necu doticnom vise posvecivati paznju. Dizem ruke. Ko nece, adios i dovidjenja.

To sto me je blokirao dovoljno govori o njemu.
 
Mozd te stavio i na ignore ovdje na forumu. Ljudske jedinke su iz nepoznata razloga na sve spremne
 
Znam za Nika da me je stavio na ignore (sam je rekao a i ja sam njega zauzvrat), a doticnog sam ja sad stavio.

Sve u svemu jako sam razocaran jer sam imao utisak da je mnogo dobar decko.
 
A zast te blokirao? Mora biti neki opasnk razlog za to
 
Ne znam. Samo sam ga hvalio kako je "lep" i "divan", hteo sam da komuniciram sa njim, medjutim samo je kulirao. Ali danas popodne pokazao sam jednu njegovu sliku, rekao mu kako je "predivan" i blokirao me je.

Mada za novu Godinu dobijao sam komentarw od njega kako sam "mizogen" i kako smaram.
 
Nije moje da komentarisem, ali mozda mu treba vremena da shvati da je predivan
 
Marlon Wayans Movie GIF
 
Ne znam. Samo sam ga hvalio kako je "lep" i "divan", hteo sam da komuniciram sa njim, medjutim samo je kulirao. Ali danas popodne pokazao sam jednu njegovu sliku, rekao mu kako je "predivan" i blokirao me je.

Mada za novu Godinu dobijao sam komentarw od njega kako sam "mizogen" i kako smaram.
Najbolje bi bilo da se nikada tamo niste ni dodavali 😉
 
Stvarno nitko ne zna o kome se s foruma radi 😅

Brojčani, ne smiješ stvari uzimati toliko k srcu.
 
Jao brojcani pobogu, ne budi blesav. Pa mene pola foruma obrisalo sa mreza, drugu polovinu ja, a sa nekima sam mislio da cu biti BFF čak i slike zajednicke imali, nocima se dopisivali, pa puklo ko mehur od sapunice.
Ne shvataj to ozbiljno i shvati da u zivotu ljudi dolaze i odlaze. Imas podrsku svih nas ovde, a ni njima ne uzimaj za zlo to sto su uradili, ti razlozi su samo njihovi i ne trebaju te doticati.
Ja ti saljem jedno veliko srce i dzinovsku ukrajinsku zastavu 🫀 :uab:
 
Najbolje bi bilo da se nikada tamo niste ni dodavali 😉
Pa ispade tako na kraju.

Jao brojcani pobogu, ne budi blesav. Pa mene pola foruma obrisalo sa mreza, drugu polovinu ja, a sa nekima sam mislio da cu biti BFF čak i slike zajednicke imali, nocima se dopisivali, pa puklo ko mehur od sapunice.
Ne shvataj to ozbiljno i shvati da u zivotu ljudi dolaze i odlaze. Imas podrsku svih nas ovde, a ni njima ne uzimaj za zlo to sto su uradili, ti razlozi su samo njihovi i ne trebaju te doticati.
Ja ti saljem jedno veliko srce i dzinovsku ukrajinsku zastavu 🫀 :uab:
Hvala, cenim puno. Trebalo mi je da provalim da si ti ustvari Avocado, tako da oprosti ako sam znao biti neprijatan jer nisam znao ko si. 🙂

Stvarno nitko ne zna o kome se s foruma radi 😅

Brojčani, ne smiješ stvari uzimati toliko k srcu.
Problem je sto sam takav inace privatno, veoma osetljiv, osecajan i emotivan. Kazem imao sam najboljeg druga u srednjoj skoli sa kim sam gledao finale ESCa 2016. da bih se posle posvadjao na mrtvo i upao u depru zbog njega, medjutim digao sam ruke i uzdigao se.
 
Osjecam se ko ovaj zeleni meteor dok je prije 50 000 godina prolazio kraj zemlje i slucajno pogledao u nj.

Ed. Nije moje da se hvalim ali ja pola ljudi ne znam ni pod starim a ni pod novim imenom.
 
Osecam se zadovoljno i ponosno.
Bratanica je izborila normu za drzavno dvoransko prvenstvo u atletici za mladje pionirke (2010. i 2011.) u disciplini skok u vis koje se odrzava sutra u Beogradu. Ovo joj je prva takmicarska godina, jer od ove godine 2011. godiste postaje takmicarsko. Inace je pre mesec dana na memorijalnom medjunarodnom atletskom mitingu (uglavnom ex-YU drzave) koji organizuje AK Partizan, osvojila 3. mesto i tada izborila normu. Ali smo saznali, javljeno da ce ici na takmicenje tek pre 2 dana.
 
Umorno, ne naspavano, zivcano. Kapci mi teski, mozak radi 300 na sat. I ono što je najvaznije ladno sam utripo da je danas utorak, a ne ponedjeljak. I ne, ne drogiram se. I jos me puca anksa i panika zbog ovih potresa u Turskoj. Bipolar, 2u1
 
Razmišljam kako da se oslobodim etikete da sam mrgud i nepristupačan. Mislim, ne želim da se menjam jer ljudi koji me ne znaju misle da sam to, ali istražujem načine da nepoznatim ljudima delujem više prijateljski nastrojen. :D
 
Ma pričam o situacijama kad me uživo neko vidi prvi put u životu. :D
 
Back
Top