rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Zašto u Bugarskoj nije u trendingu ova pesma? :D
 
U ovom slučaju im treba neko poput Edwarda af Sillena da zaokruži priču, al' to će se desiti nikada.

 
Evo ga dobili smo novu verziju 'kako svojoj djeci da objasnim dve tete zagrljene' itd.

I ne bih da pravim žrtvu od nas (ne samo nas Srba nego cijele Istočne Evrope), ali svaki put od ljudi sa zapada stiže gomila tvitova i komentara u kojima se ponižavaju predstavnici iz ovog dijela, svi se 'trude previše haha', 'Beyonce wannabes' i Hurricane i Natalia a i Anxhela, stiže 'treš iz IE' i tako dalje, Slovenija 2019. je imala 'dve psihopate' po riječima jedne britanske voditeljke... ali kad je njihovo, onda je kvalitet.
Zato i zapad prolazi kako prolazi. Karma.
 
Mislim da ce Konstrakta naci najveci deo obozavalaca van esc fandoma i tek tad ce napraviti uticaj koji treba da napravi. Mnogi fanovi imaju zonu komfora u vezi sa tim kako treba pesma i nastup za esc da izgleda da bi im se svideo. Slicno se desilo i kod nas, imali smo Saru Jo koja je bila glavni favorit pre izbora, ali kad su pesme presle tu barijeru fanova tad se videlo da Konstrakta ima veliku ciljnu grupu.
 
Ja imam pitanje . Da li ce ove godine biti odrzane esc karaoke? Dosao bi samo da upoznam Konstraktu :love:
 
Pregovori su u toku, pa javićemo ako bude.
 
Evo Olivera bila u Jutarnjem na Prvoj i kaže da treba da se sedne sa tim mladim ljudima i čuju njihove ideje i da ih treba uvažiti da se vidi kakav će nastup biti u Torinu. Bio i Marko Kon. Voditelj ga pita da li je ovo uopšte pesma ili performans i složili se i on i Olivera da jeste pesma, i to dobra.

Neda Ukraden se uključila u program, rekla da joj se sviđa Konstrakta, i da je ona zaslužila 12 ali da je videla da će joj drugi člaanovi žirija dati dosta (pošto međusobno komuniciraju jer sede u istoj prostoriji za vreme glasanja) i publika, pa da joj nije potrebno, te je ostavila bez poena a dala nekim drugima. Malo čudno obrazloženje. :whistle:
 
Last edited:
Olivera rekla da Konstrakta danas snima bekap nastup koji bi se koristio u Torinu u slučaju da ne može tamo da nastupi zbog kovida i da je razlika da sada prateći vokali moraju da budu uživo, pa se to priprema.
 
Nisam siguran, i meni je to čudno zvučalo. Voditelj je pitao da Konstrakta dođe sutra, prekosutra kod njih, kao eto juče se nije uopšte javljala, pa ona kaže ne može jer spremaju to i da prateći moraju uživo, pa su zuazzeti... Nema poente da za bekap mora uživo, a za maj ne mora. Deluje kao da svi moraju.
 
Nisam siguran, i meni je to čudno zvučalo. Voditelj je pitao da Konstrakta dođe sutra, prekosutra kod njih, kao eto juče se nije uopšte javljala, pa ona kaže ne može jer spremaju to i da prateći moraju uživo, pa su zuazzeti... Nema poene da za bekap mora uživo, a za maj ne mora. Deluje kao da svi moraju.
Mislim da je Olivera malo pretupila u ovom slučaju. Čak i u pravilniku za ovogodišnji ESC stoji ono što je važilo prošle godine.
 
Možda su se samo naši odlučili da ide uživo, možda će zvučati još bolje, mada je i izazov naravno.
 
Back
Top